Usmívající se cyklistky

Tak tohle mě asi nikdy neomrzí. Koukat při vyjížďkách na usmívající se lidi, kteří si užívají života stejně jako já a nesedí jen v té své stresující klícce přemýšlejíc nad tím čím by se zabavili. Jasně zase TV ve které stejně nic nejde. Ze všech těch úsměvátorů se mi líbí usmívající se cyklistky.

Vážně mě to neskutečně baví. Vidíte jí jak se z dálky přibližuje pomalu až k vám. Její výraz v obličeji vypovídá o tom, že už toho dnes ujela zřejmě dostatek. Najednou je u vás a její výraz se promění na krásný úsměv.

Je to krásné, ale holky pozor. Já jsem ve znamení blíženců a tudíž velký romantik s velkým srdcem. Každý takový úsměv od milé slečny beru rovnou jako žádost o svatbu :-D.

Teď vážně. Dříve jsem si myslel, že usmívající se lidé, které míjím se usmívají mému vyřízenému výrazu v obličeji. Postupem času jsem začal zjišťovat, že vyřízený výraz v obličeji mají skoro všichni, ale v době kdy vás míjí nahodí přetvářku, která zároveň slouží jako pozdrav dalším cyklomaniakům. Pěkný to zvyk :-).

Podobné příspěvky

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.