Startuje Jezdim.iKladno.cz. Kdo jsem a proč to dělám?

Jezdím i Kladno (https://jezdim.ikladno.cz) vznikalo několik hodin v mojí hlavě při jednom delším cyklovýletu po okolí Kladenska. Napadlo mě, že by nebylo špatné podělit se s ostatními Kladeňáky, ale i mimo kladenskými, o dobré trasy, fota a další poznatky z okolí Kladna.

Mapy cyklostezek a tras se dají sice dohledat na internetu, ale jsou to jen strohé, povrchní informace, které vám sice barevně ukáží na mapě trasu, ale už se nedozvíte zda je cestou nějaké slušné občerstvení, zda je cesta stále sjízdná nebo jestli má nebo nemá cenu jí jezdit a to z jakýchkoli důvodů.

Dalším důvodem je, že si zde budu vést „jakoby“ deníček, abych měl pěkně po ruce své úspěchy atd. Pokud jste také cyklozačátečníkem můžeme se dělit o zkušenosti a tipy na výlety.

Zároveň využiji blog Jezdim.ikladno.cz k různým cykloúvahám, zážitkům, radám a poradám, kde budu doufat, že se zapojíte i vy a podělíte se pod články nebo v anketách o své zkušenosti. Nechci zbytečně psát o nějakých hi-tech novinkách, protože kdo takové informace chce, ten si je najde jinde.

Proč zrovna Jezdím i Kladno?
Považuji se zatím za cyklozačátečníka a jako takový nejsem příliš vyježděný a tudíž jsem odkázaný na lesní, polní cesty nebo cyklostezky. Na silnici se zatím moc nehrnu i když náznaky odvahy už přicházejí :-). Zatím se aut bojím a mám tendenci se pořád otáčet dozadu, což je nebezpečné. Dalším důvodem je, že nejsem schopný si pořídit přilbu, bez té se mi na silnici také moc nechce. Tady je možnost pro Vás. Zasponzorujte mě a já budu jezdit s Vaším logem na přilbě. Bez legrace. Zpět k tématu. Až budu vyježděný, budu jezdit všemožně po vlastech českých i cizích, pak přijde teprve ten správný význam pro název: Jezdím i Kladno. Dalším důvodem je, že vlastním doménu ikladno.cz a lepší název mě nenapadl :-).

Kdo jsem?
Jmenuji se Jarda Pajskr pocházím z Kladna a vlastním doménu ikladno.cz na které jsem udělal subdoménu jezdim.ikladno.cz :-). Ačkoliv nemám najezděno tolik jako profík, už teď si jsem jistý, že jsem blázen do ježdění na kole, všemožného montování, seřizování, vylepšování svého i cizích kol. Mimo to se zajímám o marketing, sociální sítě, copywriting, různé geekovské hračičky – tedy zajímám se o vše co mě zrovna zaujme a dokáže odpoutat od důležitých věcí, které jsou potřeba. Jednoduše ten divnej od kompů :-).

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.