|

První ujetá tisícovka

prvních 1000 kmKdyby mi tohle řekl někdo na začátku, když jsem kupoval nové kolo, asi bych tomu nevěřil a lehce bych se pousmál nad tím, že bych měl ujet 1000 kilometrů na kole za pomocí jen svých vlastních sil – ty vole a bez auta jo?!?. Ta chvíle právě přišla a za tu dobu co jsem to jezdil jsem nasbíral mnoho zkušeností – dobrých i špatných.

Dobrá věc je, že jsem se konečně naučil ovládat rozložení sil, takže zbytečně nepřetahuji začátek trasy, ale prostě si sílu rozložím na celou trasu. To je dobrá věc, kterou se člověk učí postupně s najetými kilometry, protože vás pak při návratech domů neberou křeče do celého těla. Naučil jsem se sebou vozit i menší sváču – to je taky dobrá věc 🙂 a dokonce jsem si koupil helmu na kolo.

statistiky

Zároveň jsem si s první tisícovkou uvědomil, že to není zas tak mnoho a dalo by se za tu dobu najezdit daleko více, jen kdyby nebyl člověk línej. No ve skutečnosti nejsem ani tolik línej jako mi spíš vadí rozmary počasí, protože v lijácích se mi opravdu jezdit moc nechce. Takže další mise je – ujet další tisícovku dřív než tu první.

Když začínáte, veďte si statistiky, ať vidíte své úspěchy

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.