O blogu

Začněte konečně pro sebe také něco dělat…..

Kdo jsem?
Jmenuji se Jarda Pajskr pocházím z Kladna a vlastním doménu ikladno.cz na které jsem udělal subdoménu jezdim.ikladno.cz :-). Ačkoliv nemám najezděno tolik jako profík, už teď si jsem jistý, že jsem blázen do ježdění na kole, všemožného montování, seřizování, vylepšování svého i cizích kol. Mimo to se zajímám o marketing, sociální sítě, copywriting, různé geekovské hračičky – tedy zajímám se o vše co mě zrovna zaujme a dokáže odpoutat od důležitých věcí, které jsou potřeba. Jednoduše ten divnej od kompů :-).

V případě, že by jste mě chtěli podpořit, můžeme se domluvit. Rád budu vozit Vaše logo, slogan atd. na viditelném místě nebo je zakomponuji šikovně do pořizovaných fotografií. Jistě najdeme společné nápady na spolupráci.

Kontakt
jezdim@ikladno.cz

Podělte se také
Máte zajímavý zážitek, zajímavou radu, typ nebo úvahu, napište článek – klidně i stručnější a já ho uveřejním.

Proč to vzniklo
Blog Jezdim.ikladno.cz vznikl za účelem osobního utříbení zážitků a poznatků z výletů na kole, ale i s úmyslem povzbudit další začínající „cyklomaniaky“ z okolí Kladenska ke sdílení svých zážitků, poznatků, rad a dalšího co je během cesty napadne a co si myslí, že by mohlo zajímat ostatní.

Další co zde budu zveřejňovat jsou moje projeté trasy, které budu díky Google Maps obohacovat o informace a zajímavosti konkrétních míst na trase.

Kam se bude blog časem skutečně posouvat, uvidíme.

Pokud se vám moje práce líbí můžete mě podpořit přes PayPal nebo kontaktovat, jistě se nějak domluvíme na spolupráci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.