Když začínáte, veďte si statistiky, ať vidíte své úspěchy

Než jsem začal jezdit na kole, měl jsem v telefonu už několik aplikací, kterými jsem chtěl měřit své úspěchy a které mi měli vést statistiku, bez toho abych musel něco někam složitě vypisovat. Statistiky jsou důležité, protože člověk hned vidí kam se posunul.

Rozhodl jsem se zde své statistiky ukázat. Nezapomínejte, že jsem teprve začátečník, který se zrodil z gaučového povaleče a bývalého kuřáka, který jel i na 200 metrů vzdálenou poštu autem, ale tvrdě na sobě makám, nohy se mi začínají zrychlovat a dech zlepšovat. Další věcí je, že jezdím na MTB a teprve až včera jsem se dozvěděl, že existují nějaké rychlé pláště :-).

Nakonec jsem si pro své statistiky zvolil aplikaci Endomondo se zálohou na Sports Tracker, jindy popíšu proč a co dovedou.

Začal jsem jezdit v polovině března, proto tak málo najeto a hlavně bylo venku občasně mrazivo. Jak vidíte každý měsíc graf stoupá a to je pro mě další motivace.

Někdo by jeden můj měsíc dal na jednodenní zátah, ale jako člověk, který měl jako hlavní aktivitu posed u pc, tv nebo v hospodě vím, že je to velký úspěch dokopat se k tomu ZAČÍT NĚCO DĚLAT.