Cyklostezka Kladno – Malé Kyšice a nebezpečí úrazu na golfovém hřišti v Bezděkově

Včerejší slunečný den jsem se hodlal pořádně zrelaxovat, ale bez rádia Relax :-), takže jsem vyrazil směr Malé Kyšice po nové cyklostezce. Už jsem tudy jel několikrát, takže se nejednalo o nějaké objevování nových lokalit.

Cesta do Malých Kyšic byla zdlouhavá, můj doprovod není ještě tak vyježděný jako já. Protože jsem se při pomalé jízdě nudil, chtěl jsem si alespoň povídat, ale ona můj nápad neopětovala a jen funěla :-). Ten mega kopec v Kyšicích mě vždycky překvapí a v jednom tom sjezdu mě vždycky zašimrá v podbříšku. Jsem srab – brzdím celý kopec.

V hospodě u Netopýra se posilňujeme. Bohužel „utopenci“ už nejsou. Takže šlapeme ten kopec zpět o hladu.

golf. arealPoprvé co jsem vjel do golfového areálu Botanika v Horním Bezděkově mě zaujala cedulka „nebezpečí úrazu“, protože tam je napsáno nevstupujte na hřiště nevěnoval jsem jí velkou pozornost. Projíždíme areálem (samozřejmě po vyznačené cestě) když najednou vidím jak proti mě něco letí a následně cítím velkou bolest v pravé ruce. Trefil mě golfový míček! V šoku a v bolesti vykřiknu jen. Ty vole! Míček mě sice „plesknul“ hodně, ale bolest už odeznívá a v tom se řítí z hřiště Tiger Woods s omluvami, že nás vůbec neviděl. Evidentně byl víc překvapený jak já, tak jsem ho uklidňoval, že se nic nestalo. 🙂

Podobné příspěvky

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.